DĚKUJEME!

Další ročník za námi a 7. ročník před námi.....

tímto bychom chtěli jménem organizátora akce poděkovat všem, kteří se na akci podíleli, za podporu Městu Nový Jičín, partnerům a sponzorům akce, organizačně technickému teamu, děkujeme vystupujícím, pivovarům, doprovodnému programu, gastroprodejcům, moderátorům, záchranným složkám, a samozřejmě také vám, návštěvníkům.

Děkujeme také účastníkům pivní soutěže a gratulujeme vítězům.

Věříme, že se akce líbila a že jste byli spokojeni ať už s výběrem pivovarů, doprovodným programem či výběrem kapel. Každým rokem se snažíme zajistit něco nového, tak aby váš prožitek z akce byl co nejlepší.

Věříme, že nám zachováte přízeň i během příštích ročníků. My se už moc těšíme.

DĚKUJEME!

 

Tisíce lidí si užily Pivobraní 2018

Šestý ročník festivalu zlatavého moku je za námi. Na Masarykovo náměstí opět přilákal tisíce lidí. Představilo se na 30 pivovarů, kromě českých mohli návštěvníci ochutnat piva slovenská, polská, belgická či francouzská. Partnerské město Novellara s sebou přivezlo italské gastronomické italské speciality, slovenské Oravské múzeum představilo program Addams family. Lidé vypili přes 110 hektolitrů piva, také letos čepovaného do ekologických vratných kelímků. Pěnivý mok ale nebyl jediným lákadlem. Návštěvníci se mohli zúčastnit bohatého doprovodného programu a oblíbené pivní soutěže. Hlavní pódium patřilo především muzikantům. Zazněly hity Michala Hrůzy, Viléma Čoka a kapel O5 a Radeček, Mňága a Žďorp a Imodium a dalších. Letos jste si navíc z festivalu mohli odnést originální suvenýr z limitované edice Pivobraní.

Galerie

Kontakt

Organizátor

Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo nám. 45/29
741 01 Nový Jičín

Mgr. Radka Bobková, MBA
Tel.: +420556768398
Mob.: +420731124489
E-mail: rbobkova@novyjicin-town.cz

Stánky

Hana Rolná, Dis.
Tel.: +420556768255
Mob.: +420603881933
E-mail: hrolna@novyjicin-town.cz

Produkce

Michal Baroň
Mob.: +420721253658
E-mail: BaronMichal@seznam.cz

Pořadatel

Organizátor

Partneři