vratné kelímky

Kelímek zakoupíte u libovolného stánku ať už s pivem nebo s občerstvením. Kelímky cejchované na 0,3l a 0,5l jsou vratné, zálohované 50 Kč, pokud si je nechcete ponechat na památku. :-)

 

Připravujeme pro vás novýstylový vratný kelímek s potiskem města Nový Jičín. Za 50 korun si můžete odnést originální suvenýr. 

 

Popis fungování

  • Přicházím na stánek a ještě nemám zálohovaný kelímek.
    U obsluhy zakoupíte nový zálohovaný kelímek v hodnotě 50 Kč. Záloha je vybírána pouze za první nápoj. Tento zálohovaný kelímek je k dostání na všech stáncích.
  • Přicházím na stánek a již mám zakoupený zálohovaný kelímek.
    Obsluha Vám odebere Váš použitý, nepoškozený zálohovaný kelímek a vymění za nový čistý (tako výměna použitého kelímku za nový je nutná z hygienických důvodů).
  • Odcházím z Pivobraní a chci vrátit zálohovaný kelímek.
    Zálohovaný kelímek Vám vykoupíme pouze na výkupním místě - stanu města Nový Jičín, v rohu náměstí (strana u kostela). Nepoškozené kelímky vykupujeme zpět za 50 Kč. V případě, že je zálohovaný kelímek prasklý, má ulomené poutko či je jinak poškozen, tak jej nelze vykoupit. Vykupujeme pouze kelímky z této akce (ne kelímky z jiných festivalů).

   

Půjčovné nosičů na vratné kelímky s klipem

Chystáte se na festival s rodinou nebo s přáteli? Letos jsme pro Vás obstarali nosiče, které Vám zpříjemní a hlavně usnadní přenos většího počtu kelímků od výčepního stánku.

Nosiče si lze zapůjčit oproti vratné záloze 100 Kč na stánku "výkup kelímků".

Manipulace:

Prosíme, manipulujte s nimi opatrně, chovejte se k nim, jako by byly Vaše a ne jen zapůjčené. Nosič vraťte v původním stavu, není určen pro jiné lahve, ale pouze pro vratné kelímky, proto jej prosím nepřetěžujte.

Výkup kelímků

Výkupnu kelímku najdete ve stanu, v rohu náměstí (směr farní kostel).

Kelímky bude možné vrátit pouze v den konání festivalu Pivobraní, nejpozději však do 01:00, a to pouze ve výkupně. Respektujte prosím toto nařízení. Na pozdější výkup nebude brán zřetel.

Galerie

Kontakt

Organizátor

Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo nám. 45/29
741 01 Nový Jičín

Mgr. Radka Bobková, MBA
Tel.: +420556768398
Mob.: +420731124489
E-mail: rbobkova@novyjicin-town.cz

Stánky

Hana Rolná, Dis.
Tel.: +420556768255
Mob.: +420603881933
E-mail: hrolna@novyjicin-town.cz

Produkce

Michal Baroň
Mob.: +420721253658
E-mail: BaronMichal@seznam.cz

Nikola Maňáková
E-mail: nmanakova@novyjicin-town.cz

Kristyna Juliova
E-mail: kjuliova@novyjicin-town.cz

Pořadatel

Organizátor

Partneři