Aktuality

DĚKUJEME

DĚKUJEME

A je to! 7. ročník za námi. Byli jste skvělí, bez Vás všech by to nešlo! Těšíme se opět v roce 2020.

Suvenýry limitované edice Pivobraní

Suvenýry limitované edice Pivobraní

Originální suvenýry festivalové značky Pivobraní jsou již nyní k dostání v informačním centu. K prodeji budou i na místě ve stanu "výkup kelímků". Doprodej bude probíhat ještě měsíc po akci v informačním centru.  K prodeji: pivný krýgly o objemu 0,3 l  reflexní přívěsky na klíče popsocket šňůrky na krk otvírák na lahváče originálni trička  

Na Pivobraní bude i úschovna kol

Na Pivobraní bude i úschovna kol

Festival Pivobraní není jen o pivu, ale také o zábavě, doprovodném programu a hudbě. Na stáncích bude připraveno samozřejmě i nealko včetně nealkoholického piva. Ti z Vás, kteří se rozhodnou navštívit akci na kole, si jej mohou uschovat na ulici Úzká 27 v prodejně Bikemania Shop. Úschovna bude fungovat od 8 do 18 hodin a své kolo si můžete uschovat za cenu…

Opět pro Vás chystáme pivní pasy

Opět pro Vás chystáme pivní pasy

Pivní pasy budou k dostání na jednolivých stáncích pivovarů. S pivním pasem můžete cestovat od výčepu k výčepu a zaznamenat si, kde a kolik jste toho s přáteli vypili a kde Vám nejvíce chutnalo. Právě tento pas Vám může pomoci vybrat pivovar, či místo pro  výlet s přáteli. Budete vědět, kde dle Vašeho vkusu mají to nejlahodnější pivo. 

Nejlahodnější pivo roku 2017

Nejlahodnější pivo roku 2017

Titul Nejlahodnější pivo roku 2017 v turistické oblasti Beskydy-Valašsko získal za své nefiltrované nepasterizové pivo pivovar Ogar z Kunčic pod Ondřejníkem. Vyhlášení vítěze proběhlo ve čtvrtek 10. května 2018 na Fóru cestovního ruchu v Příboře. Příležitost ochutnat tento zlatavý mok budete mít i během našeho festivalu. Tak na zdraví  ;-)  

Beskydská pivní stezka

Beskydská pivní stezka

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. vydalo pro všechny milovníky zlatavého pěnivého moku průvodce beskydskými pivovary a minipivovary.

Akce se koná za každého počasí

Akce se koná za každého počasí

Ochranu před sluncem a deštěm zajistí dva velkokapacitní stany. Každý z nich pojme až 360 osob, dohromady tak oba stany pojmou až 720 sedících osob. Výhodou je také podloubí, které náměstí obepíná ze všech čtyř stran a v případě nepříznivého počasí nabízí ochranu před deštěm.

Kontakt

Organizátor

Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo nám. 45/29
741 01 Nový Jičín

Mgr. Radka Bobková, MBA
Tel.: +420556768398
Mob.: +420731124489
E-mail: rbobkova@novyjicin-town.cz

Stánky

Hana Rolná, Dis.
Tel.: +420556768255
Mob.: +420603881933
E-mail: hrolna@novyjicin-town.cz

Produkce

Michal Baroň
Mob.: +420721253658
E-mail: BaronMichal@seznam.cz

Nikola Maňáková
E-mail: nmanakova@novyjicin-town.cz

Kristyna Juliova
E-mail: kjuliova@novyjicin-town.cz

Pořadatel

Organizátor

Partneři